Artykuły

 • Jubileusz Echa Puszczy

 • Anuga 2017 – sukces polskiej branży mleczarskiej

   W dniach 7-11 października 2017 r. odbywały się targi Anuga 2017, Polska Izba Mleka zorganizowała udział siedmiu przedsiębiorstw z branży mleczarskiej w ramach wspólnego stoiska tj. SM Mlekovita, SM Ryki, OSM Sierpc, SM Spomlek, OSM Piątnica, Bartex, OSM Łowicz.

   

 • Dla Ciebie zginął policjant, strażak, żołnierz, a dla mnie tata

 • ZŁOTE GODY W BIELSKU PODLASKIM

  Szanowni Jubilaci !

      Dziś obchodzimy piękne Jubileusze. Macie Państwo za sobą 50, 60 a nawet 70 lat wspólnego pożycia. To doskonała okazja, aby przywołać wspomnienia radosnych chwil, a jednocześnie spojrzeć w przyszłość z wiarą, że jeszcze wiele dobrego przed Wami. Dla wielu młodych ludzi, którzy również dzisiaj Wam towarzyszą, jesteście wzorem. Otoczeni najbliższymi  osobami – dziećmi, wnukami, prawnukami, przyjaciółmi, macie prawo być dumni z tego, co osiągnęliście, z Waszych wspólnych sukcesów, trwałości uczuć oraz z tego, że razem potrafiliście przebrnąć przez trudy wspólnego życia.
      W tym uroczystym dniu przyjmijcie najlepsze i najserdeczniejsze  życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Życzę Państwu jeszcze wielu pięknych lat spędzonych razem, pociechy z dzieci i wnuków, wszystkiego, co daje radość oraz wielu wzruszeń. Bądźcie nadal tak samo dobrzy dla siebie i innych jak dotychczas.
                      

      Wójt Gminy Bielsk Podlaski
                                 mgr Raisa Rajecka

 • 90 lat milejczyckiej OSP

 • Hejnał Zabłudowa w wyk. Konrada Korzeniewskiego

  464 Urodziny Zabłudowa

 • Dziecięcy mleczny piknik z Dzieciakami Mleczakami w Farmie Iluzji

   

  Mleczna paczka zawitała na Dziecięcy Mleczny Piknik zorganizowany na Farmie Iluzji. W dniu 18 sierpnia br. dzieciaki brały udział w mlecznych atrakcjach, ale nie tylko. Latająca Chata Tajemnic, Zatoka Piratów, a dla najmłodszych Króliczkowo – wszystko to i o wiele więcej mieli okazję zobaczyć uczestnicy wydarzenia. Nie mogło zabraknąć również konkursów z nagrodami i Kota Mleczysława. Wszyscy bawili się świetnie, pogoda również dopisała!

 • PRZEKAŻ 1 % PODATKU NA KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH W HAJNÓWCE.

 • APEL O POMOC DLA PIOTRUSIA

  Szanowni Państwo!
  Piotruś cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Chłopczyk od drugiego miesiąca życia jest rehabilitowany. Pozostaje pod stałą opieką wielu specjalistów ( m.in.: rehabilitanta, neurologa, okulisty, logopedy). Piotruś na dzień dzisiejszy nie porusza się samodzielnie oraz potrzebuje pomocy opiekuna we wszystkich codziennych czynnościach.