Białystok: Fundacja Mam Marzenie zaprasza na koncert charytatywny dla Adrianny

ARCHIWUM »  Archiwum » Białystok: Fundacja Mam Marzenie zaprasza na koncert charytatywny dla Adrianny

 Białystok, 6 maja 2016

 

 

 

Białystok: Fundacja Mam Marzenie zaprasza na koncert charytatywny

 

dla Adrianny

 

 

 

W niedzielę, 15 maja o godzinie 16.00, Fundacja Mam Marzenie i 6-Ścian Rock&Roll Pub w Białymstoku organizuje koncert charytatywny dla 9-letniej Adrianny, podopiecznej Fundacji Mam Marzenie. Podczas imprezy zostanie przeprowadzono licytacja przedmiotów przekazanych na aukcję.

 

 

 

Adrianna, 9-letnia podopieczna fundacji, uwielbia tańczyć. Jej marzeniem jest pokój umeblowany w stylu nawiązującym do muzyki hip-hop. W celu zebrania środków na realizację marzenia dziewczynki, wolontariusze białostockiego oddziału Fundacji Mam Marzenie wraz z Klubem 6-Ścian Rock&Roll Pub w Białymstokuorganizują koncert charytatywny, który odbędzie się 15 maja o godzinie 16.00 w 6-Ścian Rock&Roll Pub przy ulicy Warszawskiej 30 w Białymstoku. Podczas wydarzenie zostanie przeprowadzona licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Wszyscy chętni, którzy chcieliby ofiarować rzeczy na licytację dla Adrianny, proszeni są o przynoszenie podarowanych przedmiotów do 6-Ścian Rock&Roll Pub w godzinach otwarcia pubu, codziennie od godziny 17.00.

 

 

 

Imprezy tego typu organizujemy cyklicznie. Jest wspaniała grupa osób, która chce pomagać. Tym razem chcemy pomóc Adriannie. Tym bardziej się cieszymy, iż połączone jest to z fajną imprezą muzyczną, na której zagrają zarówno amatorzy, jak i muzycy zawodowi – mówi Tomasz Zielik, właściciel Klubu.

 

 

 

Adrianna, podczas spotkania z wolontariuszami, dokładnie opisała jak powinien wyglądać jej wymarzony pokój. Na jednej, całej ścianie ma znajdować się lustro, a na drugiej plakat związany z tańcem. Dziewczynka chciałaby mieć łóżko na antresoli, aby powiększyć powierzchnię pokoju potrzebną do nauki tańca, dużą szafę na stroje taneczne oraz obrotowe krzesło – mówi Marta Sasimowicz, wolontariuszka białostockiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

 

 

 

Niedzielny koncert jest również formą uczczenia dziesięciu lat działalności białostockiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Podczas imprezy wystąpią: Adam Romanoff Romanowicz, Wojtek Jodkowski, Bogdan Sosnowski, Ryszard Minkiewicz, Wojciech Kruszyński, Piotr Bogusz, Krzysztof Jeżak, Wojciech Kruszyński, Adam Romanoff Romanowicz, Przemysław Burel & Przemysław Maruchacz, "Stary Port Białystok", "Gęsia Skórka". Serdecznie zapraszamy już 15 maja, od godziny 16.00!

 

 

 

Dzięki energii i zaangażowaniu wolontariuszy w całej Polsce od początku działań Fundacji Mam Marzenie spełniono już ponad 6 500 marzeń. Było to możliwe wyłącznie dzięki ludziom o wielkich sercach – wolontariuszom, sponsorom, osobom, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku. Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem działań fundacji w Białymstoku proszoni są o kontakt z koordynatorką oddziału w Białymstoku – Marta Sasimowicz (adres e-mail marta.sasimowicz@mammarzenie.org). Spotkania wolontariuszy odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00 przy ul. Berlinga 8 lok. 2.2 (budynek Przychodni Rejonowej).

 

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Daria Grzesiek

Biuro prasowe Fundacji Mam Marzenie

Partner of Promotion Sp. z o.o.

ul. Belgradzka 8 lok. 01
02-793 Warszawa
phone: 22 858 74 58 wew. 30

fax: 22 858 74 58 wew. 35

e-mail: media@mammarzenie.org

 

 

 

 

O Fundacji Mam Marzenie

 

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

 

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

 

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

 

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad
6 500 marzeń chorych dzieci.