Biebrzański Park Narodowy zaprasza dzieci wraz z opiekunami do udziału w „Biebrzańskiej Feriolandii”

ARCHIWUM »  Archiwum » Biebrzański Park Narodowy zaprasza dzieci wraz z opiekunami do udziału w „Biebrzańskiej Feriolandii”

Biebrzański Park Narodowy zaprasza dzieci wraz z opiekunami do udziału w „„Biebrzańskiej Feriolandii”.

 

W programie:

24 stycznia (poniedziałek) 2022 r. – piesza wycieczka terenowa w poszukiwaniu tropów i śladów zwierząt, pod przewodnictwem edukatora Parku.

Spotykamy się o godz. 10:00, na parkingu przy ścieżce edukacyjnej „Wokół Fortu IV Twierdzy Osowiec". W planie wycieczka ścieżką edukacyjną „Wokół Fortu IV”, na dystansie ok. 4,5 km.

 

25 stycznia (wtorek) 2022 r. – piesza ornitologiczna wycieczka terenowa, pod przewodnictwem edukatora Parku.

Spotykamy się o godzinie 10:00 na parkingu przy ścieżce edukacyjnej „Brzeziny Kapickie”. W planie wycieczka ścieżką edukacyjną „Brzeziny Kapickie”, na dystansie ok. 5 km.

 

26 stycznia (środa) 2022 r. – warsztaty tworzenia makramy o tematyce przyrodniczej.

Spotykamy się o godz. 10:00, w Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego, w Osowcu-Twierdzy 8. Czas trwania 2-3 h.

 

27 stycznia (czwartek) 2022 r. – warsztaty decoupage o tematyce przyrodniczej.

Spotykamy się o godz. 10:00, w Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego, w Osowcu-Twierdzy 8. Czas trwania ok. 2 - 3h.

 

28 stycznia (piątek) 2022 r. – piesza wycieczka terenowa w poszukiwaniu zimowych owadów i śladów zwierząt. Spotykamy się o godzinie 10:00, w Miejscu Obsługi Rowerzystów „Barwik” przy Carskiej Drodze. W planie wycieczka ścieżką edukacyjną „Barwik” na dystansie ok. 3 km.

 

Uwaga ilość miejsc ograniczona!

Obowiązują zgłoszenia udziału.

Kontakt do osoby przyjmującej zgłoszenia udziału i udzielającej informacji: Anna Satkiewicz, Dział Edukacji i Udostępniania BbPN, e-mail: anna.satkiewicz@biebrza.org.pl


Podczas wycieczek, prosimy o ubiór terenowy, odpowiedni do panujących warunków pogodowych.

 

Przejazd we własnym zakresie, nie zapewniamy transportu.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.