Druga kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Sport » Druga kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

 Druga kolejka nie przyniosła większych zmian w klasyfikacjach. Wśród ciekawych i zaciętych spotkań należy uznać rywalizację teamów z Siemiatycz i Hajnówki II, wygrany przez gospodarzy 6: 4. Pozostałe spotkania zakończyły się zwycięstwami faworytów: Czeremcha I – Hajnówka II 7: 3; Team Śledzianów Ciechanowiec – Czeremcha II 9: 1; „Top spin” Siemiatycze – TL Białowieża 9: 1.

 

CZEREMCHA II- TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

 

1)- „A” SOCHA Renata – „X” JADCZUK Wojciech 2: 3

 

2)- „B” PACZUSKA Paulina - „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

 

3)- „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

 

4)- „A” SOCHA Renata – „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 1

 

5)- „B” PACZUSKA Paulina - „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

 

6)- „C” ZINIEWICZ Katarzyna – „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

 

7)- „A” SOCHA Renata – „Y” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

 

8)- „B” PACZUSKA Paulina - „Z” MOCZULSKI Robert 2: 3

 

9)- „C” KOWALSKI Ryszard – „X” JADCZUK Wojciech 0: 3

 

10)- SOCHA Renata Gra JADCZUK Wojciech 2: 4

 

PACZUSKA Paulina podwójna WSZOŁ Krzysztof

 

Końcowy wynik 9 : 1 (29: 10) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec

 

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

 

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Moczulski Robert (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 2)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (4: 4)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 7)

 

Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (4: 2)

 

MECZ nr 42

 

SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA I

 

1)- „A” SAWICKI Daniel – „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

 

2)- „B” MARCINIUK Mariusz – „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

 

3)- „C” HRYCIUK Tomasz - „Z” LUDWICZAK Janusz 3: 0

 

4)- „A” SAWICKI Daniel - „Z” LUDWICZAK Janusz 3: 1

 

5)- „B” MARCINIUK Mariusz - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

 

6)- „C” HRYCIUK Tomasz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

 

7)- „A” SAWICKI Daniel - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

 

8)- „B” MARCINIUK Mariusz - „Z” LUDWICZAK Janusz 0: 3

 

9)- „C” HRYCIUK Tomasz - „X” MISZCZUK Zbigniew 3: 0

 

10)- HRYCIUK TomaszGra MISZCZUK Zbigniew 4: 0

 

SAWICKI Daniel podwójna LUDWICZAK Janusz

 

Końcowy wynik 6 : 4 ( 21 : 14 ) dla drużyny z Siemiatycz

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 6)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (4: 7)

  • Debel: Hryciuk Tomasz/ Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 43

 

TOP SPIN” SIEMIATYCZE - TL BIAŁOWIEŻA

 

1)- „A” MOCZULSKI Rafał – „X” BORYSIUK Damian 3: 0

 

2)- „B” KRYSIŃSKI Wojciech – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

 

3)- „C” KRYCZKA Andrzej – „Z” PRZYGODZKI Sławomir 1: 3

 

4)- „A” MOCZULSKI Rafał – „Z” GRYCIUK Patryk 3: 0

 

5)- „B” KRYSIŃSKI Wojciech - „X” BORYSIUK Damian 3: 1

 

6)- „C” KRYCZKA Andrzej – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

 

7)- „A” MOCZULSKI Rafał– „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

 

8)- „B” KRYSIŃSKI Wojciech – GRYCIUK Patryk 3: 0

 

9)- „C” KRYCZKA Andrzej – „X” BORYSIUK Damian 3: 0

 

10)- MOCZULSKI RafałGra BOGUSZEWSKA Paulina 4: 0

 

SIEKIERKO Andrzejpodwójna LEOŃCZUK Dawid

 

Końcowy wynik 9 : 1 ( 29 : 4 ) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Moczulski Rafał („Top spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

  • Krysiński Wojciech („Top spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

  • Kryczka Andrzej („Top spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)

  • Przygodzki Sławomir (TL Białowieża) – 1 pkt. (3: 1)

 

Debel: Moczulski Rafał/ Siekierko Andrzej („Top spin” Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 44

 

HAJNÓWKA II – CZEREMCHA I

 

1)- „A” CHARYTONOW Karol – „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 2

 

2)- „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

 

3)- „C” HAJDUK Marek - „Z” STEPANIUK Adam 1: 3

 

4)- „A” CHARYTONOW Karol – „Z” STEPANIUK Adam 3: 1

  

5)- „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 2: 3

 

6)- „C” HAJDUK Marek – „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

 

7)- „A” CHARYTONOW Karol – „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

 

8)- „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „Z” STEPANIUK Adam 3: 2

 

9)-„C” HAJDUK Marek – „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

 

10)- CHARYTONOW Karol Gra LIPIŃSKI Janusz 3: 4

 

ORZECHOWSKI Wojciech podwójna MAKULSKI Andrzej

 

 

 

Końcowy wynik 7 : 3 (27: 15) dla drużyny z Czeremchy I

 

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

 

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 5)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 7)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 6)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)

 

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 3)

 

 

 

TABELA DRUŻYNOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

 

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

9

9

0

24

53: 13

132: 78

II

SIEMIATYCZE

10

8

0

23

54: 22

177: 92

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

10

7

0

19

49: 27

158: 112

IV

CZEREMCHA I

10

6

0

20

51: 25

188: 120

V

HAJNÓWKA I

10

6

0

17

45: 31

145: 120

VI

HAJNÓWKA II

9

4

0

13

33: 33

107: 127

VII

CZEREMCHA II

10

2

0

8

20: 56

84: 191

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

10

1

0

4

13: 56

39: 159

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

10

19

56: 18

II

Sawicki Daniel

Siemiatycze

10

19

55: 20

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

9

17

39: 9

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

10

16

47: 20

V

Lipiński Janusz

Czeremcha I

10

16

55: 34

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

9

15

36: 18

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

10

13

47: 37

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

12

45: 24

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

9

12

35: 26

X

Socha Renata

Czeremcha II

10

12

44: 44

XI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

10

12

37: 39

XII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

5

11

33: 0

XIII

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

9

11

33: 29

XIV

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

11

34: 31

XV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

9

11

23: 20

XVI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

11

37: 42

XVII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

8

10

28: 25

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

8

8

28: 32

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

9

5

13: 32

XXI

Hajduk Marek

Hajnówka II

9

4

17: 41

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

2

3

10:7

XXIII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXIV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

6

3

12: 12

XXV

Borysiuk Damian

TL Białowieża

9

3

11: 46

XXVI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

9

3

6: 47

XXVII

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

5

2

10: 18

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

10

2

13: 60

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

 

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

8

7

22: 11

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

6

24: 6

III

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

6

24: 18

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

10

6

23: 24

V

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

5

4

18: 9

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

4

21: 27

VII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

10

3

21: 30

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

6

1

2: 20

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

XIV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

 

 

 

W trzeciej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

 

Czeremcha I – Team Śledzianów Ciechanowiec

 

TL Białowieża – Hajnówka II

 

Hajnówka I – „Top Spin” Siemiatycze

 

Czeremcha II - Siemiatycze

 

 

 

Organizator – Janusz Ludwiczak