Dzień Dziecka w Domu Kultury w Łapach

ARTYKUŁY » Artykuły » Dzień Dziecka w Domu Kultury w Łapach

Słoneczna aura sprzyjała doskonałej zabawie przy Domu Kultury w Łapach, gdzie 6 czerwca (niedziela) odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zjeżdżalnie, dmuchańce, lody, wata cukrowa, stoiska z zabawkami i cieszące nie niezmiennie popularnością malowanie twarzy. Dom Kultury w Łapach zorganizował liczne animacje na świeżym powietrzu. Przez cały czas trwania imprezy organizowany był konkurs piosenki „Wesoła nutka” z nagrodami.

Jedną z atrakcji były występy trzech grup cheerleaderek, które wprowadziło licznie zebranych w doskonały nastrój. W międzyczasie Burmistrz Łap Krzysztof Gołaszewski wręczał nagrody laureatom konkursów „Być jak sławni Polacy” oraz Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej „PIKuś”.

Nie zabrakło emocjonujących konkursów i zabaw. Z ogromnym zainteresowaniem i zapałem dzieci wykazywały się umiejętnościami, uczestnicząc w zabawach animacyjnych, a także próbując swoich sił w konkursie piosenki „Wesoła nutka”.

Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń był spektakl teatrzyku „Karuzela” oraz występy wokalne podopiecznych Domu Kultury z pracowni muzycznej.

Dyrektor Domu Kultury w Łapach, Wiktoria Wnorowska wraz z pracownikami zapraszają na najbliższe wydarzenia kulturalne organizowane przez Dom Kultury w Łapach.