Ferie zimowe z GCK w Gródku

ARTYKUŁY » Artykuły » Ferie zimowe z GCK w Gródku

Gminne Centrum Kultury w Gródku jako jeden z pierwszych domów kultury w Polsce działa w sieci od początku pandemii. Niestety nasze działania na ferie zimowe 2021 również musiały zostać przeniesione do Internetu.

 

Pracownicy i Instruktorzy GCK przygotowali bardzo ciekawą ofertę, wychodząc tym samym do oczekiwań dzieci i młodzieży. Wszystkie aktywności mają formę LIVE - czyli uczestnicy mają okazję robić coś równocześnie razem z nami, mają możliwość zadawać pytania i mogą się z nami kontaktować, co jest dla nas najważniejsze. Uprzednio też przygotowaliśmy spis potrzebnych materiałów - tak aby zasiadając przed ekran laptopa czy telefonu móc mieć przy sobie niezbędne przybory. W ramach ferii z GCK odbywają się zajęcia plastyczne z Marią Mieleszko (masa solna, pejzaż zimowy i ozdobne pudełko), Grzegorz Karpowicz pokazał, jak zrobić ekologiczny karmnik, Magda Łotysz prowadzi bajkowe rozgrzewki przebierając się za postaci z bajek, Dorota Sulżyk pokaże jak zrobić pompony i przeprowadzi quiz o Gródku, Ania Trochimczyk wykona ciekawe doświadczenia, a Łukasz Szotko prowadzi 4-dniowe warsztaty taneczne hip hop. Dodatkowo zorganizowaliśmy 2 konkursy: Mistrz Klocków, w którym należy zbudować z klocków nasz dom kultury, oraz Album o Dziadkach, gdzie prosimy o przygotowanie spisu wspomnień o Babci i Dziadku.

 

Warto również wspomnieć o świątecznym teledysku https://www.youtube.com/watch?v=9u_-7v1S9gw&feature=emb_title grup wokalnych prowadzonych przez Karolinę Kucharską. Dzieci i młodzież wykonały piosenkę grupy TGD "Gloria". Klip był w całości wykonany przez pracowników GCK.

 

Wszystkie zapisane transmisje LIVE z ferii można obejrzeć na stronie Gminnego Centrum Kultury w Gródku na Facebooku - https://www.facebook.com/watch/865504660147894/158211049420197/

 

 

 

Program ferii: https://gckgrodek.pl/wydarzenie/ferie-zimowe-z-gck-2/