KINO CINEMA LUMIERE w HAJNÓWCE 3 czerwca 2019

ARCHIWUM »  Archiwum » KINO CINEMA LUMIERE w HAJNÓWCE 3 czerwca 2019

 

KINO CINEMA LUMIERE w HAJNÓWCE

 

3 czerwca 2019 (poniedziałek), Hajnowski Dom Kultury

 

 

 

Godz. 14.30 – „Trzy kroki od siebie”

 

Gatunek: melodramat

 

Czas: 116 min.

 

Premiera: 10 maja 2019r. (Polska)

 

 

 

Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala. Ich rodzącą się bliskość torpeduje… dystans, który muszą od siebie zachować – trzy kroki – aby nie pogorszyć swej sytuacji zdrowotnej. Tylko jak to zrobić, kiedy uczucie zaczyna wymykać się spod kontroli?

 

 

 

Godz. 16.30 – „Panda i banda”

 

Gatunek: animacja, dla dzieci

 

Czas: 90 min.

 

Premiera: 24 maja 2019r. (Polska)

 

 

 

Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwy adres. Grupa przyjaciół – niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, staje przed wyzwaniem dostarczenia malucha do jego prawdziwego domu po drugiej stronie ogromnej pustyni. Wyprawa obfitować będzie w niesamowite przygody, a kumple, którzy muszą pokonać gigantyczną przestrzeń, będą poddani niejednej próbie charakteru.

 

 

 

 

Godz. 18.00 – „John Wick 3”

 

Gatunek: thriller, akcja

 

Czas: 130 min.

 

Premiera: 17 maja 2019r. (Polska)

 

 

 

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

 

 

 

 

Godz. 20.15 – „Herezja”

 

Gatunek: horror

 

Czas: 81 min.

 

Premiera: 31 maja 2019r. (Polska)

 

 

 

Młoda kobieta – Persefona (Hannah Arterton) zostaje fałszywie oskarżona o czary i skazana na śmierć. Przed egzekucją ratuje ją interwencja tajemniczej Matki Wielebnej. Samozwańcza przywódczyni religijna oferuje Persefonie pomoc. Warunkiem jest wstąpienie do zakonu i zamieszanie w murach odosobnionego klasztoru, gdzie pokutę za grzechy odbywa już niewielka grupa upadłych kobiet. Po przybyciu na miejsce dziewczyna nękana jest przerażającymi wizjami i wkrótce uświadamia sobie, że ponury klasztor – tak naprawdę – jest siedliskiem zła, które wykracza daleko poza ludzkie pojmowanie.

 

Rezerwacja biletów:

 

  • pod nr tel. 502 040 008 w godz. 9-15

  • lub napisać na fanpagu www.facebook.com/kinowtwoimmiescie/
    Bilety można kupić wyłącznie w dniu seansu. Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem.

 

Ceny biletów:  16 zł normalny,  14 zł ulgowy,  12 zł grupowy (szkoły, przedszkola zakłady pracy, grupy minimum 20-osobowe)