Mam Marzenie

ARTYKUŁY » Artykuły » Mam Marzenie

Fundacja Mam Marzenie spełniła właśnie kolejne dziecięce marzenie. Tym razem wolontariusze wraz z marzycielką odwiedzili plan filmowy serialu „Barwy Szczęścia”, ulubionej produkcji 18-letniej Nikoli. Dziewczynka przeżywa losy bohaterów i z zapałem śledzi wszystkie wątki serialu. Dlatego, kiedy podczas spotkania została zapytana o swoje marzenie, bez zastanowienia wskazała na zagranie właśnie w „Barwach Szczęścia”.
Nikola nie musiała długo czekać. Dzięki pomocy aktorki Anity Sokołowskiej, w piątek, 6 września, wolontariusze wraz z Nikolą zawitali na planie serialu. Dziewczynka spędziła cały dzień z ekipą swojego ulubionego programu, statystowała w serialu, rozmawiała z aktorami i reżyserem. Okazuje się, że scena, którą widzimy w telewizji przez 1 minutę, na planie zdjęciowym zajmuje całą godzinę.
Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy jeszcze jedno marzenie. To już kolejny raz, kiedy możemy skorzystać z gościnności ekipy „Barw Szczęścia”. W tym miejscu chciałam im wszystkim serdecznie podziękować. Dzięki Wam możemy choć na chwilę pomóc dzieciom zapomnieć o chorobie. Po spotkaniu Nikola nie mogła przestać mówić o tym niezwykłym przeżyciu. Takie chwile dają nam ogromnego kopa do działania i udowadniają, że warto angażować się w takie inicjatywy – mówi Kornelia Szytel, koordynatorka wrocławskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.
Nikola na pewno długo nie zapomni dnia spędzonego na planie „Barw Szczęścia”. Jak sama przyznaje, był to jeden z najwspanialszych dni w jej życiu. 18-latkę będzie można podziwiać w 2201 odcinku.
Więcej o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji: www.mammarzenie.org.

 

  Maria Majcherek