Niech moc będzie z Olivierem

ARTYKUŁY » Artykuły » Niech moc będzie z Olivierem

Olivier kocha żółty kolor i… traktory, a najbardziej na świecie marzy o własnym komputerze. Takim z prawdziwą kierownicą, z którą w dłoni będzie mógł pokonywać na wirtualnym traktorze kolejne etapy swojej ulubionej gry i tym samym urozmaicić sobie czas podczas pobytów w szpitalu.

 

 

 

Olivier, 3-letni podopieczny Fundacji Mam Marzenie, cierpi na chorobę onkologiczną, przez którą znaczną część swojego czasu, zamiast na właściwym 3-latkom zabawach, musi spędzać w szpitalnym łóżku.

 

 

 

Olivier dał nam się poznać, jako nieśmiały chłopiec o wyjątkowych zainteresowaniach w postaci traktorów! Choć ze względu na epidemię koronawirusa nasze spotkanie musiało odbyć się za pośrednictwem internetowego komunikatora, od razu wyczuliśmy, że moc w nim jest silna – opowiada Marta Krupa, odpowiedzialna za marzenie wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie.

 

 

 

Początek maja, a wraz z nim przypadający 4 dnia tego miesiąca Dzień Gwiezdnych Wojen zainspirował wolontariuszy Mam Marzenie do przeprowadzenia zrzutki na marzenie Oliviera właśnie w duchu sagi George’a Lucasa.

 

 

 

Olivier jest naszym małym rycerzem Jedi walczącym z siłami zła i choć sam włada wielką mocą, to jednak potrzebne jest mu także wsparcie innych – kontynuuje Marta Krupa.

 

 

 

Aby przekazać odrobinę własnej mocy Olivierowi, wystarczy do 25 maja odwiedzić stronę poświęconą zrzutce na realizację jego marzenia i przekazać dowolny datek: https://zrzutka.pl/dgnpw2.

 

 

 

Fundacja Mam Marzenie działa w pełni charytatywnie – jej siłą napędową są pracujący na terenie całego kraju wolontariusze. Do tej pory Fundacja spełniła ponad 8600 marzeń. Więcej informacji o organizacji, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie Fundacji: www.mammarzenie.org.