Ósma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym
ARCHIWUM » Archiwum » Ósma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym
Zadyszka świąteczna dopadła niektóre zespoły w lidze tenisa stołowego. W wyniku tego Team Śledzianów-Ciechanowiec oraz Hajnówka II uzyskały dodatkowe punkty bez walki (walkowerem). W pozostałych meczach górowali zawodnicy z Siemiatycz. „Top spin” Siemiatycze pokonał Czeremchę 4: 3, a Siemiatycze Hajnówkę I 5: 2. Dzięki takim rezultatom „zrobiło się bardzo ciasno” w klasyfikacji drużynowej. Przewagę dwupunktową utrzymuje Team Śledzianów-Ciechanowiec, a trzy następne zespoły mają po pięć zwycięstw: „Top spin” Siemiatycze, Siemiatycze i Hajnówka I. Tuż za nimi z czterema zwycięstwami uplasowała się Czeremcha I i Hajnówka II. W klasyfikacji indywidualnej na prowadzeniu Daniel Sawicki (Siemiatycze) i Rafał Moczulski („Top spin” Siemiatycze) po 13 pkt. przed Wojciechem Jadczukiem (Team Śledzianów-Ciechanowiec) - 12 pkt. W deblu na pierwszym miejscu znajdują się pary z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak oraz Teamu Śledzianów Ciechanowiec: Krzysztof Wszoł i Wojciech Jadczuk.
MECZ nr 29
TL BIAŁOWIEŻA – TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC
Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec
PUNKTY INDYWIDUALNE:
-
Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
- Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
- Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)
MECZ nr 30
DUBINY - HAJNÓWKA II
Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Hajnówki II
PUNKTY INDYWIDUALNE:
-
Charytonow Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
-
Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
-
Hajduk Marek (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)
Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)
MECZ nr 31
HAJNÓWKA I - SIEMIATYCZE
1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” SAWICKI Daniel 1: 3
2) „B” MISZCZUK Zbigniew- „X” HRYCIUK Tomasz 0: 3
3) „C” LUDWICZAK Janusz- „ Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 2
4) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – HRYCIUK T./ SAWICKI D. 1: 4
5) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” HRYCIUK Tomasz 0: 3
6) „C” LUDWICZAK Janusz - „Y” SAWICKI Daniel 1: 3
7) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 0
Końcowy wynik 5: 2 (18: 9) dla Siemiatycz.
PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE
-
Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)
-
Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)
-
Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 3)
-
Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 5)
Debel: Hryciuk Tomasz/ Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 1)
MECZ nr 32
„TOP SPIN” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I
1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” STEPANIUK Adam 3: 0
2) „B” MOCZULSKI RAFAŁ - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 0
3) „C” MOCZULSKI Tomasz- „ Z” LIPIŃSKI Janusz 2: 3
4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – LIPIŃSKI J,/. MAKULSKI A. 2: 4
5) „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2
6) „C” MOCZULSKI Tomasz - „Y” STEPANIUK Adam 1: 3
7) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 0
Końcowy wynik 4: 3 (17: 12) dla „Top Spin” Siemiatycze.
PUNKTY INDYWIDUALNE:
-
Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)
-
Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)
-
Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 4)
-
Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 5)
Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 2)
TABELA DRUŻYNOWA PO ÓSMEJ KOLEJCE
Miej. |
Nazwa drużyny |
Rozegrane mecze |
Ilość zwycięstw |
Punkty duże |
Punkty małe |
Sety |
I |
TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC |
7 |
7 |
18 |
38: 11 |
84: 62 |
II |
SIEMIATYCZE |
7 |
5 |
15 |
36: 13 |
106: 63 |
III |
TOP SPIN SIEMIATYCZE |
7 |
5 |
14 |
33: 16 |
98: 70 |
IV |
HAJNÓWKA I |
7 |
5 |
14 |
31: 18 |
97: 68 |
V |
CZEREMCHA I |
7 |
4 |
14 |
34: 15 |
125: 72 |
VI |
HAJNÓWKA II |
7 |
4 |
12 |
28: 21 |
81: 83 |
VII |
CZEREMCHA II |
7 |
1 |
5 |
12: 37 |
68: 131 |
VIII |
TL BIAŁOWIEŻA |
8 |
1 |
4 |
11: 38 |
23: 102 |
IX |
DUBINY |
4 |
0 |
0 |
1: 34 |
12: 43 |
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE
Miej. |
Nazwisko i imię |
Drużyna |
Rozegrane kolejki |
pkt |
Sety |
I |
Sawicki Daniel |
Siemiatycze |
7 |
13 |
35: 10 |
II |
Moczulski Rafał |
Top Spin Siemiatycze |
7 |
13 |
34: 10 |
III |
Jadczuk Wojciech |
Team Śledzianów-Ciech. |
7 |
12 |
24: 6 |
IV |
Lipiński Janusz |
Czeremcha I |
7 |
10 |
35: 20 |
V |
Miszczuk Zbigniew |
Hajnówka I |
7 |
10 |
28: 14 |
VI |
Wszoł Krzysztof |
Team Śledzianów-Ciech. |
7 |
10 |
21: 17 |
VII |
Stepaniuk Adam |
Czeremcha I |
7 |
9 |
31: 19 |
VIII |
Socha Renata |
Czeremcha II |
7 |
9 |
35: 28 |
IX |
Charytonow Karol |
Hajnówka II |
7 |
9 |
26: 19 |
X |
Orzechowski Wojciech |
Hajnówka II |
7 |
9 |
25: 19 |
XI |
Siekierko Andrzej |
Top Spin Siemiatycze |
7 |
9 |
25: 19 |
XII |
Kostrzyński Sławomir |
Team Śledzianów-Ciech. |
7 |
9 |
16: 16 |
XIII |
Ludwiczak Janusz |
Hajnówka I |
7 |
8 |
27: 24 |
XIV |
Mieczyński Jerzy |
Hajnówka I |
7 |
8 |
23: 22 |
XV |
Makulski Andrzej |
Czeremcha I |
6 |
7 |
29: 21 |
XVI |
Moczulski Tomasz |
Top Spin Siemiatycze |
6 |
7 |
22: 19 |
XVII |
Hryciuk Tomasz |
Siemiatycze |
3 |
6 |
18: 0 |
XVIII |
Jagiełło Przemek |
Siemiatycze |
6 |
6 |
17: 18 |
XIX |
Marciniuk Mariusz |
Siemiatycze |
5 |
6 |
15: 16 |
XX |
Hajduk Marek |
Hajnówka II |
7 |
4 |
15: 26 |
XXI |
Przygodzki Sławomir |
TL Białowieża |
7 |
4 |
8: 22 |
XXII |
Borysiuk Damian |
TL Białowieża |
7 |
3 |
7: 28 |
XXIII |
Boguszewska Paulina |
TL Białowieża |
7 |
3 |
5: 29 |
XXIV |
Śliwiński Zdzisław |
Czeremcha I |
1 |
2 |
6: 1 |
XXV |
Moczulski Robert |
Team Śledzianów-Ciech. |
4 |
2 |
9: 7 |
XXVI |
Węcko Mirosław |
Dubiny |
1 |
1 |
4: 5 |
XXVII |
Ziniewicz Katarzyna |
Czeremcha II |
3 |
1 |
6: 9 |
XXVIII |
Rakowski Bogdan |
Czeremcha II |
1 |
0 |
0: 3 |
- „ - |
Leończuk Dawid |
TL Białowieża |
1 |
0 |
0: 3 |
XXX |
Siemiączyk |
Dubiny |
1 |
0 |
2: 6 |
XXXI |
Krysiński Wojciech |
„Top Spin” Siemiatycze |
1 |
0 |
1:6 |
XXXII |
Kojło Marcin |
Dubiny |
2 |
0 |
5: 11 |
XXXIII |
Zinkiewicz Wiesław |
Siemiatycze |
1 |
0 |
0: 6 |
- „ - |
Kuczko Wojciech |
Dubiny |
1 |
0 |
0: 6 |
- „ - |
Charkiewicz Mariusz |
Dubiny |
1 |
0 |
0: 6 |
XXXVI |
Kowalski Ryszard |
Czeremcha II |
6 |
0 |
1: 24 |
XXXVII |
Paczuska Paulina |
Czeremcha II |
7 |
0 |
8: 42 |
KLASYFIKACJA DEBLOWA PO ÓSMEJ KOLEJCE
Miej. |
Nazwisko i imię |
Drużyna |
Rozegrane mecze |
Punkty |
Sety |
I |
Miszczuk Zbigniew Ludwiczak Janusz |
Hajnówka I |
7 |
5 |
19: 8 |
II |
Wszoł Krzysztof Jadczuk Wojciech |
Team Śledzianów-Ciechanowiec |
6 |
5 |
14: 8 |
III |
Lipiński Janusz Makulski Andrzej |
Czeremcha I |
4 |
4 |
16: 3 |
IV |
Siekierko Andrzej Moczulski Rafał |
Top Spin Siemiatycze |
7 |
4 |
15: 17 |
V |
Charytonow Karol Orzechowski Wojciech |
Hajnówka II |
7 |
4 |
15: 19 |
VI |
Sawicki Daniel Jagiełło Przemek |
Siemiatycze |
3 |
3 |
12: 2 |
VII |
Sawicki Daniel Hryciuk Tomasz |
Siemiatycze |
3 |
2 |
10: 6 |
VIII |
Lipiński Janusz Stepaniuk Adam |
Czeremcha I |
3 |
2 |
8: 8 |
IX |
Socha Renata Paczuska Paulina |
Czeremcha II |
7 |
2 |
17: 22 |
X |
Boguszewska Paulina Borysiuk Damian |
TL Białowieża |
5 |
1 |
2: 16 |
XI |
Sawicki Daniel Marciniuk Mariusz |
Siemiatycze |
1 |
0 |
3: 4 |
XII |
Przygodzki Sławomir Borysiuk Damian |
TL Białowieża |
1 |
0 |
1: 4 |
XIII |
Moczulski Robert Kostrzyński Sławomir |
Team Śledzianów-Ciechanowiec |
1 |
0 |
0: 4 |
-„- |
Kojło Marcin Kuczko Wojciech |
Dubiny |
1 |
0 |
0: 4 |
-„- |
Kojło Marcin Siemiączyk |
Dubiny |
1 |
0 |
0: 4 |
W dziewiątej kolejce zagrają:
-
Dubiny – Czeremcha II
-
Team Śledzianów Ciechanowiec – Hajnówka I
-
Czeremcha I – Siemiatycze
-
Hajnówka II - „Top Spin” Siemiatycze
Pauzuje – TL Białowieża
Organizator – Janusz Ludwiczak