Pierwsza kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Sport » Pierwsza kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

 

Pierwsza kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

 

Zmiany w Regulaminie, co do zwiększenia z siedmiu do dziesięciu spotkań znacznie uatrakcyjniły rozgrywki. Wprawdzie czas trwania meczu znacznie się wydłużył, ale z drugiej strony umożliwił zawodnikom konfrontację indywidualną ze wszystkimi zgłoszonymi do protokołu. W pierwszej rundzie rewanżowej Czeremcha I pokonała „Top Spin” Siemiatycze 8: 2. Komplet trzech punktów dla drużyny zdobył Janusz Lipiński. Natomiast dwa pozostałe spotkania, to zdecydowane zwycięstwo Siemiatycz nad Białowieżą i Hajnówki I z Czeremchą II. Pomimo zaległej kolejki w dalszym ciągu w klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu jest Team Śledzianów-Ciechanowiec. Indywidualnie na fotel lidera wrócił Daniel Sawicki (Siemiatycze) i w deblu Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak (Hajnówka I).

 

MECZ nr 37

 

HAJNÓWKA II – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

 

Mecz przeniesiony na termin późniejszy

 

MECZ nr 38

 

CZEREMCHA I – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

 

1)- „A” LIPIŃSKI Janusz – „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

 



 

2)- „B” MAKULSKI Andrzej – „Y” MOCZULSKI Rafał 1: 3

 



 

3)- „C” STEPANIUK Adam - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 2

 

 

 

4)- A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

 



 

5)- „B” MAKULSKI Andrzej - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

 



 

6)- „C” STEPANIUK Adam - „Y” MOCZULSKI Rafał 3: 2

 



 

7)- A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” MOCZULSKI Rafał 3: 2

 

 

 

8)- „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

 



 

9)- „C” STEPANIUK Adam - „X” SIEKIERKO Andrzej 1: 3

 



 

10)- LIPIŃSKI Janusz Gra SIEKIERKO Andrzej 4: 0

 

MAKULSKI Andrzej podwójna MOCZULSKI Rafał

 

 

 

Końcowy wynik 8 : 2 ( 27 : 14 ) dla drużyny z Czeremchy I

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 7)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (7: 7)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 7)

 

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czerecha I) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 39

 

SIEMIATYCZE - TL BIAŁOWIEŻA

 

1)- „A” SAWICKI Daniel – „X” BORYSIU Damian 3: 2

 



 

2)- „B” MARCINIUK Mariusz – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

 



 

3)- „C” ZINKIEWICZ Wiesław – „Z” PRZYGODZKI Sławomir 3: 2

 

 

 

4)- „A” SAWICKI Daniel – „Z” PRZYGODZKI Sławomir 3: 0

 

 

 

5)- „B” MARCINIUK Mariusz - „X” BORYSIUK Damian 3: 0

 



 

6)- „C” ZINKIEWICZ Wiesław – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 1

 



 

7)- „A” SAWICKI Daniel – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

 

 

 

8)- „B” MARCINIUK Mariusz - PRZYGODZKI Sławomir 3: 0

 



 

9)- „C” ZINKIEWICZ Wiesław – „X” BORYSIUK Damian 3: 1

 



 

10)- SAWICKI Daniel Gra BOGUSZEWSKA Paulina 4: 0

 

MARCINIU Mariusz podwójna BORYSIUK Damian

 

 

 

Końcowy wynik 10 : 0 ( 31 : 6 ) dla drużyny z Siemiatycz

 

 

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

  • Zinkiewicz Wiesław (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 4)

 

Debel: Sawicki Daniel/ Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 40

 

HAJNÓWKA I – CZEREMCHA II

 

1)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „X” SOCHA Renata 3: 2

 



 

2)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

 



 

3)- „C” LUDWICZAK Janusz - „Z” ZINIEWICZ Małgorzata 0: 3

 

 

 

4)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „Z” ZINIEWICZ Małgorzata 3: 0

 

 

 

5)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” SOCHA Renata 3: 0

 



 

6)-„C” LUDWICZAK Janusz – „Y” PACZUSKA Paulina 3: 1

 



 

7)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „Y” PACZUSKA Paulina 3: 2

 

 

 

8)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

 



 

9)-„C” LUDWICZAK Janusz – „X” SOCHA Renata 3: 2

 



 

10)- MISZCZUK Zbigniew Gra SOCHA Renata 4: 2

 

LUDWICZAK Janusz podwójna PACZUSKA Paulina

 

 

 

Końcowy wynik 9 : 1 (28: 12) dla drużyny Hajnówka I

 

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

 

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 6)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 3)

 

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

 

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

8

8

0

21

44: 12

103: 68

II

SIEMIATYCZE

9

7

0

21

48: 18

156: 78

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

9

6

0

16

40: 26

129: 108

IV

HAJNÓWKA I

9

6

0

17

41: 25

131: 99

V

CZEREMCHA I

9

5

0

18

44: 22

161: 105

VI

HAJNÓWKA II

8

4

0

13

30: 26

92: 100

VII

CZEREMCHA II

9

2

0

8

19: 47

74: 162

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

9

1

0

4

12: 47

35: 130

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIERWSZEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

9

17

49: 15

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

9

16

47: 18

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

9

14

41: 17

IV

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

8

14

30: 7

V

Lipiński Janusz

Czeremcha I

9

14

47: 29

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

8

12

27: 18

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

9

12

41: 30

VIII

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

9

11

33: 29

IX

Socha Renata

Czeremcha II

9

11

39: 37

X

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

9

11

33: 32

XI

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

7

10

27: 16

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

8

10

29: 22

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

10

29: 23

XIV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

8

10

19: 16

XV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

10

33: 36

XVI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

9

36: 24

XVII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

8

24: 0

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

8

8

28: 32

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

8

4

16: 32

XXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

8

4

10: 31

XXII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXIII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

8

3

10: 37

XXIV

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

8

3

6: 38

XXV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

5

2

9: 10

XXVI

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

2

9: 12

XXVIII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 27

XXIX

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

2

11: 51

XXX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXI

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

 

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

6

24: 14

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

7

6

18: 9

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

5

20: 3

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

9

5

19: 24

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

4

18: 23

VI

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

3

14: 9

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

3

19: 26

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

6

1

2: 20

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

 

 

 

Organizator – Janusz Ludwiczak