Przekaż 1% podatku dla Piotrusia

ARCHIWUM »  Archiwum » Przekaż 1% podatku dla Piotrusia

APEL O POMOC

 

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszego syna, Piotra Duszyńskiego. Do drugiego roku życia rozwijał się normalnie. Potem zaczęliśmy obserwować niepokojące objawy. Syn nie potrafił się komunikować z nami; powtarzał tylko usłyszane dźwięki, nie potrafił prawidłowo bawić się z dziećmi, poruszał się bardzo niezgrabnie, bał się dźwięków i nie pozwalał się dotykać.

 

Piotr ma 8 lat i rozpoznany Zespół Aspergera, od 5 lat jest pod stałą opieką Poradni Autyzmu Krasnal.

Obecnie jest pod opieką psychologa, pedagoga, logopedy, terapeutów integracji sensorycznej i trenerów umiejętności społecznych, rehabilitanta, ortopedy i terapeuty w wodzie. Nadal wymaga kosztownego leczenia oraz systematycznej rehabilitacji.

Jest też uczulony na gluten i mleko, a zatem musi być na specjalnej diecie, która wymaga sporych środków finansowych.

W dalszym ciągu wymaga leczenia nadwrażliwości, stałego treningu umiejętności społecznych, koncentracji uwagi oraz rehabilitacji z powodu niskiego napięcia mięśniowego. Wszystkie te terapie mają na celu zapewnienie jak najlepszego funkcjonowania naszego syna.

Pragniemy podziękować osobom, które pomagały nam w ubiegłych latach. Dzięki Państwu możliwy był tak duży postęp w terapii Piotrusia. Z apelem zwracamy się również w tym roku. Państwa pomoc będzie dla nas bardzo cenna.

Aby przekazać 1 % podatku wystarczy w rozliczeniu za rok 2015, w rubryce „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) „ wpisać:
numer KRS 0000037904
w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”:
20383 Duszyński Piotr

wzór PIT-37
 

Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych organizacji pożytku publicznego.


Z poważaniem,
Beata i Robert Duszyńscy

 

 

 

Niniejsza wiadomość pochodzi z domeny @e-mailing.info.pl należącej do Grupy Marketingowej TAI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 04-133, ul. Łukowska 46; NIP 113-23-93-178, REGON 015309912; Numer rejestru KRS 0000145319; XIII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Miasta Stołecznego Warszawy, Wartość kapitału zakładowego spółki: 1.906.000

Usuń mój adres e-mail