STAND UP W MUZEUM 13 XII 2019, g. 17.00

ARCHIWUM »  Archiwum » STAND UP W MUZEUM 13 XII 2019, g. 17.00

Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na ostatni w tym roku stand-upowy wieczór pełen śmiechu! 

 

KIEDY: 13 XII 2019, g. 17.00

 

GDZIE: Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

 

Wstęp wolny

 

Wystąpią:

 

- Patryk Gosiński - Nowy zawodnik wagi ciężkiej w polskim stand upie. Debiutował na warszawskich plenerach pod koniec czerwca tego roku.Reprezentant "subtelnego humoru akademickiego". Smakosz kuchni tureckiej, entuzjasta krótkotrwałych diet i jasnego piwa. Od lat zaangażowany w walkę z dyskryminacją otyłych person. Pochodzi z dresiarskiego osiedla - nienawidzi psów, od zawsze wolał koty...Nazwał kiedyś kota "Pusia", od tamtej pory wszyscy się z niego śmieją.

- Krzysztof Łobodziński - dziesięć lat gadał do ludzi, aż zebrał wszystko, czego nie mógł powiedzieć, i teraz Wam powie. Zabierze do piekarni, na wycieczkę i na wesele. Po jego występie poczujecie się lepiej. Ale każdy z innego powodu.

 

-Łukasz Kozłowski - Ciągle szuka puent do swoich żartów. Żartów też ciągle szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi.

 

- Maciej Snitkowski- w roli prowadzącego-Hajnowianin - Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.

 

 

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.