Stand-up w Muzeum; 7 X 2022, g. 18.00

ARCHIWUM »  Archiwum » Stand-up w Muzeum; 7 X 2022, g. 18.00

 

STAND UP W MUZEUM

 

Zapraszamy na kolejny stand-up w Muzeum!

 

KIEDY: 7 X 2022, g. 18.00

 

GDZIE: Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

 

Wstęp wolny

 

Wystąpią:

 

Michał Łobejko - Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go obejść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość" nie byłby wyolbrzymieniem - poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

 

Szymon Baraniecki – W dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym Batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawił się uśmiech. Jego życie, jak sam mawia, to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć.

 

Łukasz Kozłowski – "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". „Stand-up przydarzył się mi? Mnie? Dla mnie! – bo jestem z Białegostoku”. Ciągle szuka puent do żartów. Żartów również szuka. Szuka też pracy. Może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi. Gospodarz białostockiej sceny stand-uppowej Potocka&Kozłowski prezentują.

 

UWAGA!

 

* Wydarzenie dla dorosłych!
* Brak zgody na nagrywanie audio/video.
* Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. 

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z budżetu miasta Hajnówka.