Terminarz ligowych zmagania sezonu 2019/2020

Sport » Terminarz ligowych zmagania sezonu 2019/2020

Terminarz ligowych zmagania sezonu 2019/2020

 

Szósty sezon Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym przyniósł kolejne zmiany. Z rywalizacji wycofała się drużyna strażaków, ale doszły trzy nowe zespoły: DRS Siemiatycze, WWS Popławy i Drohiczyn. Do rozgrywek przystąpi 10 drużyn, które w pierwszej rundzie, na przestrzeni dziewięciu tygodni rozegrają 45 meczów.

 

Zakończenie pierwszej rundy jesienno-zimowej planowane jest na 8 grudnia 2019 r.

 

Komunikaty będą zamieszczane na stronach Urzędu Miasta i Starostwa Powiatu Hajnowskiego.

 

Liczymy również na to, że większość zawodników uczestniczących w lidze przyjdzie uczcić pamięć Jarka Leszczyńskiego na turnieju jego imieniem, który odbędzie się tradycyjnie 11 listopada (poniedziałek) 2019 r. w ZS 1 Hajnówka. Szczegóły będą dostępne na stronie OSiR Hajnówka.

 

Drużyny występujące w Lidze rozpisane zostały według klucza na podstawie zajętych miejsc w poprzednim sezonie:

 

1.Team Śledzianów-Ciechanowiec - kapitan Krzysztof Wszoł

 

2.Hajnówka I - kapitan Janusz Ludwiczak

 

3.Łosice – kapitan Jarek Pietruszewski

 

4. Czeremcha I – kapitan Janusz Lipiński

 

5.”Top Spin” Siemiatycze I – kapitanAndrzej Siekierko

 

6.Hajnówka II – kapitan Wojciech Orzechowski

 

7.Czeremcha II – kapitan Ryszard Kowalski

 

8.WWS Popławy – kapitan Patryk Kosiński

 

9.DRS Siemiatycze – kapitan Daniel Sawicki

 

10. Drohiczyn – kapitan Przemysław Jagiełło

 

TERMINARZ ROZGRYWEK DRUŻYNOWEJ LIGI AMATORÓW

 

  1. 30 września – 6 października 2019r.

 

(1 - 10) Team Śledzianów Ciechanowiec - Drohiczyn

 

(2 - 9) Hajnówka I – DRS Siemiatycze

 

(3 - 8) Łosice – WWS Popławy

 

(4 – 7) Czeremcha I – Czeremcha II

 

(5 - 6) „Top Spin” Siemiatycze” – Hajnówka II

 


 

  1. 7 - 13 października 2019r.

 

(9 - 1) DRS Siemiatycze - Team Śledzianów Ciechanowiec

 

(10 - 8) Drohiczyn - WWS Popławy

 

(7 – 2) Czeremcha II – Hajnówka I

 

(6 - 3) Hajnówka II - Łosice

 

  1. 5) Czeremcha I - „Top Spin” Siemiatycze”

 


 

  1. 14 - 20 października 2019r.

 

(1 - 8) Team Śledzianów Ciechanowiec - WWS Popławy

 

(9 - 7) DRS Siemiatycze - Czeremcha II

 

(6 – 10) Hajnówka II - Drohiczyn

 

(2 - 5) Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze”

 

(3 – 4) Łosice - Czeremcha I

 


 

  1. 21 – 27 października 2019r.

 

(7 - 1) Czeremcha II -Team Śledzianów Ciechanowiec

 

(8 - 6) WWS Popławy - Hajnówka II

 

(5 – 9) „Top Spin” Siemiatycze” - DRS Siemiatycze

 

(10 - 4) Drohiczyn - Czeremcha I

 

  1. 2) Łosice - Hajnówka I

 


 

PRZERWA – Wszystkich Świętych

 


 

  1. 4 - 10 listopada 2019r.

 

(1 - 6)Team Śledzianów Ciechanowiec - Hajnówka II

 

(7 - 5) Czeremcha II - „Top Spin” Siemiatycze”

 

(8 – 4) WWS Popławy - Czeremcha I

 

(9 - 3) DRS Siemiatycze - Łosice

 

(2 – 10) Hajnówka I – Drohiczyn

 


 

  1. 12 – 17 listopada 2019r.

 

(5 - 1) „Top Spin” Siemiatycze” -Team Śledzianów Ciechanowiec

 

(4 - 6) Czeremcha I – Hajnówka II

 

(7 – 3) Czeremcha II - Łosice

 

(8 - 2) WWS Popławy - Hajnówka I

 

(9 – 10) DRS Siemiatycze – Drohiczyn

 


 

  1. 18 – 24 listopada 2019r.

 

(1 - 4) Team Śledzianów Ciechanowiec - Czeremcha I

 

(5 - 3) „Top Spin” Siemiatycze”– Łosice

 

(2 – 6) Hajnówka I - Hajnówka II

 

(10 - 7) Drohiczyn - Czeremcha II

 

(8 – 9) WWS Popławy - DRS Siemiatycze

 

 

 

  1. 25 listopada – 1 grudnia 2019r.

 

(3 - 1) Łosice - Team Śledzianów Ciechanowiec

 

(4 - 2) Czeremcha I - Hajnówka I

 

(10 – 5) Drohiczyn - „Top Spin” Siemiatycze”

 

(6 - 9) Hajnówka II - DRS Siemiatycze

 

(7 – 8) Czeremcha II - WWS Popławy

 


 


 

  1. 2 – 8 grudnia 2019r.

 

(1 - 2) Team Śledzianów Ciechanowiec - Hajnówka I

 

(3 - 10) Łosice - Drohiczyn

 

(9 – 4) DRS Siemiatycze - Czeremcha I

 

(5 - 8) „Top Spin” Siemiatycze” - WWS Popławy

 

(6 – 7) Hajnówka II - Czeremcha II

 

 

 

9 – 15 grudnia 2019r. Termin rezerwowy

 


 

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

tel.509-050-268