XX Plebiscyt Wieści Podlaskich „Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 2018”

Sport » Plebiscyt Hajnówka » XX Plebiscyt Wieści Podlaskich „Sportowiec Ziemi Hajnowskiej 2018”

Kategoria *uczniowie urodzeni w latach 2006 i młodsi*

 
1: GINSZT ANNA – głosów: 526
2: CHMIELEWSKI SZYMON - głosów: 179
3: OKSENTOWICZ DOMINIKA – głosów: 155
4: SIEMIENIUK GABRIEL – głosów: 144
5: DZIEMIAŃCZYK ALEKSANDER  - głosów: 135
6: BIAŁOŻYT ADRIAN - głosów: 110
7: KIERDELEWICZ GABRIELA – głosów: 63
8: TARASIUK BARTOSZ – głosów: 60
9: ZIELIŃSKA ALEKSANDRA – głosów: 58
10: CHODAKOWSKI MATEUSZ - głosów: 57
11: KICEL KRZYSZTOF
12: ŻUKOWICKA ADRIANNA
13: MASALSKI TOMASZ
14: ZABROCKI BARTŁOMIEJ
     LUBECKA ALEKSANDRA

 

Kategoria *uczniowie urodzeni w latach 2003 - 2005*

 

1: LASKOWSKA MAŁGORZATA - głosów: 354
2: NOSKOWICZ MAJA - głosów: 187
3: KARPIUK MAŁGORZATA - głosów: 175
4: OSTASZEWSKA ALEKSANDRA- głosów: 116
5: STANKIEWICZ KAMILA - głosów: 89
6: KIERDELEWICZ MARTYNA - głosów: 84
7: KLIMIUK ŁUKASZ – głosów: 75
8: KOZAR ROKSANA – głosów: 72
9: KRASNOPOLSKA WERONIKA – głosów: 65
10: CHARKIEWICZ WIKTORIA – głosów: 57
11: KOWALCZYK KAROL
12: ROMAŃCZUK KATARZYNA
      SKIEPKO EMILIA
13: DENISIUK IZABELA
14: NIKICIUK WERONIKA
15: SIENKIEWICZ GRACJAN
16: LANGE KAROL
17: KICEL KRZYSZTOF
18: ZINIEWICZ KATARZYNA
19: NAZARUK PAWEŁ
20: WASILUK MAGDALENA


 

Kategoria *szkoły ponadgimnazjalne*

 
1: WOŁKOWYCKI PAWEŁ – głosów: 113
2: CIEŁUSZECKI DAWID – głosów: 66
3: RUKAS KRYSTIAN – głosów: 53
4: ŁOMASZKIEWICZ JAKUB – głosów: 51
5: BIRYCKI KRZYSZTOF – głosów: 50
    MUCZKO PAWEŁ - głosów: 50
    STULGIS ALBERT – głosów: 50
6: ROMAŃCZUK MAREK – głosów: 38
7: PACZUSKA PAULINA - głosów: 33
8: GAGAN MICHAŁ – głosów: 19
9: GRYGORUK MICHAŁ – głosów: 18
10: DAWID BIELAWSKI – głosów: 15
11: SIEŃCZUK PAWEŁ
12: OLSZEWSKI BARTOSZ
13: SIEMIENIUK HUBERT
14: ŚWIĆ ALEKSANDRA
     WASILUK MATEUSZ

15: KILP KAROL
     LITWIOWICZ GABRIEL
     PARFIENIUK ANDRZEJ
     ROGOZIŃSKI KAROL
     ZIŃCZUK JULIA
16: BRODZIK KACPER
     BRUSZEWSKI JAKUB
     KWASIŃSKI KAROL


 

Kategoria *seniorzy*

 
1: FURMANEK KATARZYNA - głosów: 583
2: GRZEGORZ DRUŻBA – głosów: 133
3: KUPA BARTOSZ – głosów: 104
4: SKIEPKO DAWID – głosów: 69
5: SUCHODOŁA MICHAŁ - głosów: 52
6: KALINOWSKI TOMASZ - głosów: 38
7: ŻAK MICHAŁ - głosów: 21
8: PLESKOWICZ ŁUKASZ - głosów: 12
9: PLESKOWICZ PAWEŁ - głosów: 2


 

Kategoria *oldboy*

1: ARTEMIUK EUGENIA - głosów: 96
2: SOKÓŁ MARIUSZ – głosów: 80
3: ANDROSIUK BARBARA – głosów: 44
4: BONDARUK ADAM – głosów: 17
5: LIPIŃSKI JANUSZ - głosów: 11
6: PROKOPIUK ALEKSANDER – głosów: 6
7: MAKULSKI ANDRZEJ - głosów: 4
    MIECZYŃSKI JERZY
    MISZCZUK ZBIGNIEW

 

Kategoria *sportowiec honorowy*

 
1: SOSNOWSKI RAFAŁ – głosów: 17


 



 



 

XIX Plebiscyt „Najpopularniejszy Trener Ziemi Hajnowskiej 2018”

1: TEREBUN EDWARD – głosów: 858
2: LANGA ADAM - głosów: 202
3: DOBOSZ TOMASZ – głosów: 171
4: SACHARCZUK ROMAN – głosów: 76
5: GRYGORUK ANDRZEJ – głosów: 30
6: IWANIUK EUGENIUSZ - głosów: 29
7: PIEŚLUK DARIUSZ - głosów: 26
8: GUTOWSKI WOJCIECH – głosów: 7
9: IWANIUK JERZY - głosów: 4
10: OSTAPCZUK JAKUB – głosów: 3