XX PLebiscyt Wieści Podlaskich - Wyniki glosowania na najpoularniejszego sportowca gminy

Sport » Plebiscyt Hajnówka » XX PLebiscyt Wieści Podlaskich - Wyniki glosowania na najpoularniejszego sportowca gminy

 XII Plebiscyt „Najpopularniejszy Sportowiec Gminy Białowieża 2018 r.”


1: Aleksandra ŚWIĆ
2: Hubert SIEMIENIUK
3: Karol KWASIŃSKI
4: Kacper BRODZIK
5: Jakub BRUSZEWSKI

 

 

XII Plebiscyt „Najpopularniejszy Sportowiec Gminy Czeremcha 2018”

 

1: Paulina PACZUSKA
2: Janusz LIPIŃSKI
3: Katarzyna ZINIEWICZ
4: Andrzej MAKULSKI

 

 

IX Plebiscyt „Najpopularniejszy Sportowiec Gminy Hajnówka 2018”

 

1: Anna GINSZT
2: Gabriel SIEMIENIUK
3: Mariusz SOKÓŁ

 

 

XII Plebiscyt „Najpopularniejszy Sportowiec Miasta Hajnówka 2018”

 

1: Kamila STANKIEWICZ
2: Aleksandra OSTASZEWSKA
3: Małgorzata KARPIUK
4: Katarzyna FURMANEK
5: Paweł WOŁKOWYCKI
6: Paweł MUCZKO
7: Paweł NAZARUK
8: Dawid CIEŁUSZECKI
9: Barbara ANDROSIUK
10: Michał GAGAN
11: Eugenia ARTEMIUK
12: Roksana KOZAR
13: Marek ROMAŃCZUK
14: Michał GRYGORUK
15: Bartosz KUPA
16: Adrianna ŻUKOWICKA
17: Izabela DENISIUK
18: Weronika NIKICIUK
19: Gabriela KIERDELEWICZ
20: Martyna KIERDELEWICZ
21: Tomasz MASALSKI
22: Bartosz TARASIUK
23: Magdalena WASILUK
24: Michał ŻAK
25: Adam BONDARUK
26: Grzegorz DRUŻBA
27: Dominika OKSENTOWICZ
28: Zbigniew MISZCZUK
29: Bartosz OLSZEWSKI
30: Dawid BIELAWSKI
31: Karol KILP
32: Gracjan SIENKIEWICZ
33: Mateusz WASILUK
34: Julia ZIŃCZUK
35: Aleksandra LUBECKA
36: Jerzy MIECZYŃSKI
37: Andrzej PARFIENIUK
38: Aleksander PROKOPIUK
39: Karol ROGOZIŃSKI
40: Paweł SIEŃCZUK
41: Bartłomiej ZABROCKI

 


 

X Plebiscyt "Najpopularniejszy Sportowiec Miasta Kleszczele 2018”

 

1: Małgorzata LASKOWSKA
2: Maja NOSKOWICZ
3: Szymon CHMIELEWSKI
4: Aleksander DZIEMIAŃCZYK 
5: Adrian BIAŁOŻYT
6: Karol LANGE

 

XI Plebiscyt „Najpopularniejszy Sportowiec Gminy Narew 2018”
1: Mateusz CHODAKOWSKI
2: Łukasz PLESKOWICZ
3: Paweł PLESKOWICZ

 

 

XII Plebiscyt „Najpopularniejszy Sportowiec Gminy Narewki 2018”

 

1: Aleksandra ZIELIŃSKA
2: Dawid SKIEPKO
3: Michał SUCHODOŁA
4: Tomasz KALINOWSKI
5: Łukasz KLIMIUK
6: Wiktoria CHARKIEWICZ
7: Weronika KRASNOPOLSKA
8: Jakub ŁOMASZKIEWICZ
9: Katarzyna ROMAŃCZUK
10: Krystian RUKAS
11: Emilia SKIEPKO
12: Albert STULGIS
13: Krzysztof BIRYCKI
14: Krzysztof KICEL
15: Karol KOWALCZYK