Zacerujmy małe serduszko Antosia

ARCHIWUM »  Archiwum » Zacerujmy małe serduszko Antosia


mail
  Fundacja Zbieramy Razem  
     
 
 

Drodzy Państwo,


Zarząd Fundacji Zbieramy Razem kolejny raz zwraca się prośbą o  wsparcie finansowe operacji serca Antosia Pałubickiego. Każda, nawet niewielka kwota będzie miała znaczenie i przyczyni się do ratowania jego zdrowia a nawet życia.
Antoś, pomimo krótkiego życia przeszedł już wiele operacji serca. Urodził się 12 lutego 2014 roku, przez cesarskie cięcie w Klinice Uniwersyteckiej w Münster w Niemczech. W siódmej dobie życia przeszedł pomyślnie pierwszy etap - operację Norwooda z zespoleniem prawej komory- tętnicy płucnej. 
W lipcu 2014 roku Antoś przeszedł pomyślnie kolejną operację Glenna z jednoczasną rekonstrukcją łuku aorty. Teraz przed nim ostatnia  zaplanowana  operacja – to etap korekcji serca - operacja metodą Fontana.
Koszt tej operacji to ok 60 000 zł. Taka kwota  jest poza zasięgiem rodziców. Nie są w stanie sami udźwignąć ciężaru kosztów operacji.
Dzięki Państwa pomocy udało się dojść tak daleko. Kolejna pomoc w osiągnięciu celu- pełnego zdrowia małego Antosia będzie uwieńczeniem sukcesu Nas Wszystkich, dzięki którym powiedzenie „że wszystko jest możliwe jeżeli tylko się chce” to właśnie jest możliwe.


Ze szczerymi wyrazami wdzięczności Zarząd Fundacji Zbieramy Razem oraz rodzice Antosia Read More
 
--
 
 Mail został wysłany przez Fundację Zbieramy Razem z siedzibą w Gdańsku,
ul. Marynarki Polskiej 98/111
NIP 9571074924 | Regon 222154346 | KRS 0000518797
 
--