Kandydaci na Wójtów i Burmistrzów

Artykuły » Kandydaci na Wójtów i Burmistrzów

 

Kandydaci na Wójtów i Burmistrzów

 

(w nawiasach podajemy wiek kandydata i miejsce zamieszkania)

 

Powiat Białostocki

 

Kandydaci na Wójta Gminy Gródek

 

Wiesław KULESZA – KWW Porozumienie Samorządowe Gródek (55 – Gródek)

 

Władysław PROCHOWICZ – KWW Władysława Prochowicza (62 – Podzałuki)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny

 

Mirosław Adam GUZEWICZ – KW Prawo i Sprawiedliwość (49 – Białystok)

 

Józef Zdzisław MARCINIAK – KWW Stawiamy na Rozwój (59 – Juchnowiec Górny)

 

Krzysztof MARCINOWICZ – KWW Wspólnota Gminna (47 – Kleosin)

 

Marek SKRYPKO – KWW Niezależni Razem (44 – Śródlesie)

 

 

 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Michałowo

 

Lech BARSZCZEWSKI – KWW Zjednoczona Gmina Michałowo (55 – Michałowo)

 

Rafał GREŚ – KWW Dobra Przyszłość Gminy Michałowo (36 – Kazimierowo)

 

Leszek GRYC – Lepsze Jutro Gminy Michałowo (56 – Michałowo)

 

Marek NAZARKO – KWW Mieszkaniec Jest Najważniejszy w Naszej Małej Ojczyźnie (49 – Michałowo)

 

Mariusz WIELICZKO – KWW Wspólne Michałowo (38 – Michałowo)

 



 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Suraż

 

Sławomir HALICKI – KWW Dalszy Rozwój Gminy (56 – Dobrowoda)

 

Leszek HOLAK – KWW „Niezależny” (51 – Suraż)

 

Henryk ŁAPIŃSKI – KWW Dobro Wspólne Mieszkańców Gminy (55 – Łapy)

 

Aniela WOJTACH – KWW Dobra Zmiana (39 – Suraż)

 



 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Zabłudów

 

Adam TOMANEK - KWW Jesteśmy z Gminą Zabłudów (53 - Zabłudów)

 

Magdalena ZAWADZKA - KWW Wspólnota Gminy Zabłudów (37 - Zabłudów)

 



 

Powiat Bielski

 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski

 

Jarosław BOROWSKI – KWW Koalicja Bielska (45 – Bielsk Podl.)

 

Agnieszka Agata GIERASIMIUK-CHOMICKA – KW Prawo i Sprawiedliwość (39 – Bielsk Podl.)

 

Tomasz HRYNIEWICKI – KWW Wspólnie dla Bielska (41 – Bielsk Podl.)

 

Arkadiusz WASZKIEWICZ – KKW SLD Lewica Razem (26 – Bielsk Podl.)

 

Bożena Teresa ZWOLIŃSKA – KW „Nasze Podlasie” (59 – Bielsk Podl.)

 



 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Brańsk

 

Krzysztof GIŻEWSKI - KWW Krzysztofa Giżewskiego (37 - Brańsk)

 

Eugeniusz Tomasz KOCZEWSKI - KWW Ziemi Brańskiej (47 - Brańsk)

 

Lucyna OLEKSIEWICZ - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna (50 - Brańsk)

 

Krzysztof PUCHALSKI - KW Prawo i Sprawiedliwość ( 33 - Brańsk)

 

Czesław SOKOŁOWSKI - KW „Nasze Podlasie” (65 - Brańsk)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Brańsk

 

Andrzej JANKOWSKI - KWW Andrzeja Jankowskiego (56 - Pietraszki)

 

Krzysztof JAWOROWSKI - KW Prawo i Sprawiedliwość (59 - Kadłubówka)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Bielsk Podlaskiego

 

PAWEŁKIEWICZ Przemysław Damian - KW Prawo i Sprawiedliwość (40 - Sobótka)

 

RAJECKA Raisa - KW „Nasze Podlasie” (58 – Bielsk Podl.)

 

ROSZCZYC Mirosław - KW Polskie Stronnictwo Ludowe (53 - Piliki)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Boćki

 

Daniel HRYNIEWICKI - KW Prawo i Sprawiedliwość (32 – Boćki)

 

Dorota KĘDRA-PTASZYŃSKA Dorota - KWW Zjednoczona Gmina Boćki (36 - Jakubowskie)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Orla

 

Krystyna JUŹWIUK Krystyna - KW Prawo i Sprawiedliwość (41 - Gredele)

 

Leon PAWLUCZUK - KWW Mieszkańcy Gminy Orla (48 - Proniewicze)

 

Piotr SELWESIUK Piotr - KWW Koalicja Bielska (42 – Bielsk Podl.)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Rudka

 

Andrzej ANUSIEWICZ – KW „Nasze Podlasie” (53 – Rudka)

 

Marcin GAWRYSIAK – KWW Marcina Gawrysiaka (30 – Rudka)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Wyszki

 

Jan FALKOWSKI Jan - KW „Nasze Podlasie” (51 - Wyszki)

 

Mariusz KORZENIEWSKI Mariusz - KWW Mariusza Korzeniewskiego (40 - Zalesie)

 

Andrzej NIEWIŃSKI - KW Prawo i Sprawiedliwość (62 – Bielsk Podl.)

 



 

Powiat Hajnowski

 

Kandydaci na Wójta Gminy Białowieża

 

DROŃ Sławomir - KWW Wspólna Białowieża (49 - Białowieża)

 

KASPROWICZ Grzegorz - KWW Grzegorza Kasprowicza Białowieżanie (34 - Białowieża)

 

LITWINOWICZ Albert Waldemar - KWW Alberta Litwinowicza (53 - Białowieża)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Czeremcha

 

Stefan ALEKSIEJUK - KWW Czeremcha Perłą Podlasia (50 - Bobrówka)

 

Maria DUBIAGA - KWW Czeremcha w Drodze do Postępu (52 - Czeremcha)

 

Jerzy SZYKUŁA - KWW Gospodarność i Doświadczenie (59 - Czeremcha)

 

Jerzy WASILUK - KWW Jerzego Wasiluka (39 - Czeremcha)

 



 

Kandydat na Wójta Gminy Czyże

 

Jerzy WASILUK - KWW Nasza Gmina Czyże (48 - Kuraszewo)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Dubicze Cerkiewne

 

Leon MAŁASZEWSKI - KWW Porozumienie Samorządowe Regionu Puszczy Białowieskiej (56 – Stary Kornin)

 

Daniel SKOWORODKO - KWW Nowe Drogi (38 - Grabowiec)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Hajnówka

 

Wiktor GRYGORUK - KWW Nasz Powiat Hajnówka (54 – Dubicze Osoczne)

 

Joanna KRASOWSKA Joanna - KWW Joanny Krasowskiej (27 – Stare Berezowo)

 

Lucyna SMOKTUNOWICZ - KWW Nasza Przyszłość (49 - Dubiny)

 



 



 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Hajnówka

 

Jan BAGIŃSKI – KW Prawo i Sprawiedliwość (41 – Dubiny)

 

Jadwiga DĄBROWSKA – KKW Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska ( 60 – Hajnówka)

 

Jerzy SIRAK – KWW Porozumienie Samorządowe Regionu Puszczy Białowieskiej (61 - Hajnówka)

 



 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Kleszczele

 

Irena NIGIEREWICZ – KWW Gmina Przyjazna Mieszkańcom (50 – Kleszczele)

 

Aleksander SIELICKI – KWW Strażak (62 – Kleszczele)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Narew

 

Tamara LESZCZYŃSKA – KWW Nowa Narew (61 – Soce)

 

Andrzej PLESKOWICZ – KWW Porozumienie Samorządowe Regionu Puszczy Białowieskiej

 

(57 – Narew)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Narewka

 

Jarosław GOŁUBOWSKI – KWW Wspólna Narewka (41 – Podlewkowie)

 

Mikołaj PAWILCZ - KWW Porozumienie Samorządowe Regionu Puszczy Białowieskiej

 

(61 – Narewka)

 



 

Powiat Siemiatycki

 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Drohiczyn

 

Wojciech Jerzy BORZYM – KWW Porozumienie Samorządowo Ludowe (53 – Lisowo-Janówek)

 

Mirosław KRASOWSKI – KWW Mirosława Krasowskiego – Gmina z Pasją (54 – Drohiczyn)

 

Albin ŁUKASZEWICZ – KWW Albina Łukaszewicza Drohiczyn – Otwarta Gmina (42 - Drohiczyn)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Dziadkowice

 

Antoni Apoloniusz BRZEZIŃSKI – KWW Porozumienie Samorządowo-Ludowe (55 – Dołubowo)

 

Adam CWALINA – KW Prawo i Sprawiedliwość (57 – Kąty)

 

Grażyna ORZEPOWSKA – KWW Stabilna Gmina (48 - Lachówka)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Grodzisk

 

Dariusz TATARCZUK – KWW Dariusza Tatarczuka (42 – Grodzisk)

 

Antoni TYMIŃSKI – KWW Jedność Samorządu ( 40 – Kosianka Stara)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Mielnik

 

Adam TOBOTA – KWW Zrobimy Więcej (57 – Mielnik)

 

Marcin URBAŃSKI – KWW Nowy Pomysł na Gminę Mielnik (32 – Mielnik)

 

Eugeniusz WICHOWSKI – KWW Rozwoju Gminy Mielnik (56 – Mielnik)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Milejczyce

 

Leon ALEKSIEJUK – KWW Porozumienie Samorządowo-Ludowe (55 – Milejczyce)

 

Jerzy IWANOWIEC – KW Siemiatyckie Porozumienie Wyborcze (32 – Milejczyce)

 

Grażyna JASZCZUK – KWW Grażyny Jaszczuk ( 54 – Milejczyce)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Nurzec Stacja

 

Roman DEMIANOWICZ – KW Siemiatyckie Porozumienie Wyborcze (48 – Nurzec Stacja)

 

Piotr JASZCZUK – KWW Porozumienie Samorządowo-Ludowe (61 – Żerczyce)

 

Aldona Anna SKIRGIEŁŁO – KWW Spoza Sitwy (41 - Stołbce)

 



 

Kandydaci na Wójta Gminy Perlejewo

 

Krzysztof RADZISZEWSKI – KWW Porozumienie Samorzadowo-Ludowe (56 – Twarogi Lackie)

 

Jakub Krzysztof WIERZBICKI – KW Prawo i Sprawiedliwość (40 – Perlejewo)

 



 

Kandydat na Wójta Gminy Siemiatycze

 

Edward KRASOWSKI – KWW Edwarda Krasowskiego (54 – Czartajew)

 



 

Kandydaci na Burmistrza Miasta Siemiatycze

 

Jakub FIC – KW Prawo i Sprawiedliwość (33 – Siemiatycze)

 

Piotr SINIAKOWICZ – KWW Dla Siemiatycz Razem Piotra Siniakowicza (42 - Siemiatycze)