Potańcówka Sobotniej Nocy - 4 listopada 2017 r. - Hajnowski Dom Kultury

ARCHIWUM »  Archiwum » Potańcówka Sobotniej Nocy - 4 listopada 2017 r. - Hajnowski Dom Kultury

W podziękowaniu za docenienie inicjatywy odrodzenia w Hajnówce spotkań towarzysko-tanecznych przygotowaliśmy niespodziankę. Hajnowski Dom Kultury serdecznie zaprasza na Potańcówkę kończącą sezon 2017 r.

Wieczór rozpoczniemy o 19.00 od nauki/przypomnienia kilku podstawowych kroków tanecznych pod okiem (znanej już Państwu z sierpniowej potańcówki) instruktorki Pauliny Kisiel z klubu Mrs SPORTY.

Zabawa taneczna rozpocznie się o 20.00 i poprowadzi ją DJ Maxi Luca.

Kolejny raz odbędziemy podróż przez dziesięciolecia muzyki, która na stałe zapisała się w historii. Nie zabraknie więc twista, disco rodem z „Gorączki Sobotniej Nocy” i wielu wielu innych zagranicznych i polskich przebojów.

Będzie to impreza w stylu RETRO, więc mile widziane będą stroje w klimacie. Na pamiątkę będziecie mogli zrobić sobie również pamiątkowe zdjęcie, które otrzymacie na miejscu. Nie czujecie się królami parkietu albo nie macie z kim przyjść? Żaden problem! Bawić będziemy się wszyscy razem. Na tańcu nie poprzestaniemy. Zadbamy również o to, by stworzyć przestrzeń „klubową” dla tych, co się zmęczą lub po prostą będą chcieli pogadać. Hol Domu Kultury zamieni się w strefę przyjacielsko-konsumpcyjną

UWAGA! LISTOPADOWA POTAŃCÓWKA NIE JEST IMPREZĄ, NA KTÓRĄ GŁOSOWALIŚCIE W BUDŻECIE OBYWATELSKIM, A DODATKOWĄ (POZA PLANEM) w związku z tym zachodzi konieczność pobrania opłat

bilety: 10 zł/os ( już w sprzedaży w sekretariacie HDK) , młodzież od 60 r.ż. wstęp bezpłatny.

Zapraszamy!